Sineklik Nedir

Sineklik

Sineklik Nedir
7/24/2016 3:50 AM

Özellikle pencereler ve balkon kapılarında kullanılan mekanların havalandırılması sırasında dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmelerini engelleyen değişik çalışma biçimlerine sahip elemanlara sineklik denir. Sineklik nedir sorusuna en doğru cevap kullanım alanları ile verilebilir.

Sineklik Kullanım Alanları

Sineklik sistemleri ni, pimapen, ahşap, alüminyum, demir, dış cephe, cam gibi tüm pencere ve kapı sistemleri nde kullanılabilir. Sineklik sistemleri, cam gibi tüm pencere ve kapı sistemleri nde kullanılabilir. Sineklik sistemleri isteğe göre özellikle bebek odalarının kapılarına yapılarak iç kısımdan tüm haşerat ve sineklerden korunması sağlanabilir. 

Sineklik Fiyatları Nasıl Belirlenir

Sineklik fiyatları nasıl belirlenir, model, renk ve ölçülerine göre değişir. Sineklik fiyatlandırması, öncelikle sinekliğin uygulanacak pencerenin ölçüleri, istenilen sineklik modeli vve en renk faktörü fiyatın belirlenmesinde etkendir. Sineklik fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ana sayfadan sineklik firmaları na erişİp şehrinizdeki firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Sineklik malzemesi temin etmek için sineklik profili üreticileri sayfamızı kullanabilirsiniz.


Sineklik Nedir Sineklik Kullanım alanları Sineklik Fiyatları Nasıl Belirlenir