Sineklik Modelleri

Sineklik

Sineklik Modelleri
3/2/2017 11:41 AM
Sineklik modelleri farklı modellerde üretilebilmektedir. Bunlar; menteşeli, stor, plise, sürme sineklik modelleridir. Her sineklik modeli kendi içinde ayrılarak, pencere sineklik, kapı sineklik ve çift yönlü olarak üretilebilir.
İhtiyacınız doğrultuğunda uygun modeli seçilmelidir.

Plise Sineklik


Plise sineklik günümüzün modern sineklik modelleri arasında yer alan ve en çok tutulan sistemidir. Plise sineklik bir ayrıca pileli sineklik, akordiyon sineklik olarak da bilinir. Tül özel olup katlanarak akordiyon gibi açılır ve kapanır. Bu sineklik türü diğer tüm sineklik modellerin yetersiz kaldığı her alana uygulanabilir. Yatay plise sineklik,dikey plise sineklik,duble plise sineklik olarak imalatı ve kullanımı mümkündür. Uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Pileli sineklikler şık tasarımı,yer kaplamaması ve kolaylığı ile tercih sebebidir.

Stor Sineklik
Stor sineklik, özel yay sistemlerinden faydalanılarak açılan ve bırakıldığında yay takımı kutusunun içerisine sarılarak kendini kapatabilen bir sistemdir.Yatay stor sineklik , dikey stor sineklik ,duble sineklik olarak imalatı ve kullanımı mümkündür. Ömrü fazla uzun değildir, bu nedenle eskisi kadar tutulmamakla birlikte, kullanım alanına göre de tercih edilmektedir.

Menteşeli Sineklik 

Ekonomik bir sineklik modeli olup temizliği kolay kullanımı rahattır.Kasalı ve kasasız menteşeli sineklik modelleri mevcuttur. Her pencereye ve kapıya uyan sinekliktir. Özellikle giriş ve çıkışı fazla olan yerlerde tercih edilmesi kullanım açısından doğru bir karar olur. Aksesuarda değişiklik sayesinde tak-çıkar modeli haline dönüşebilir.

Sürme Sineklik


Sürme Kapı ve Pencerelerinizde, Volkwagen Sürme açılımlı kapılarınızda, kullanım yerinin dar olduğu durumlarda kullanım kolaylığı sağlayan sineklik modelidir.


Sineklik Modelleri Nelerdir Pliseli Sineklik Sürme Sineklik Nedir Menteşeli Sineklik Nedir